Przejdź do treści
PCPR Sucha Beskidzka

PCPR w Suchej Beskidzkiej informuje, iż od dnia 5 października 2020 r. będzie możliwość wejścia do budynku, w którym znajduje się nasza instytucja po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty.

INFORMACJA

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Suchej Beskidzkiej informuje, iż od dnia 5 października 2020 r. będzie możliwość wejścia do budynku, w którym znajduje się nasza instytucja (tj. Ul. Kościelna 5b, Sucha Beskidzka). Wejście do PCPR będzie możliwe tylko po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym dnia wizyty. Taka informacja jest niezbędna do przygotowania listy osób, które zostaną wpuszczone do budynku w danym dniu. Jeżeli osoba nie zgłosi takiej wizyty wcześniej to do petentów, którzy będą chcieli załatwić sprawy urzędowe w PCPR będzie tak jak dotychczas schodził pracownik.

Poza tym dalej można przekazywać dokumenty drogą pocztową czy mailową, jak również składać do skrzynki, która znajduje się w holu budynku.

Natomiast jeżeli chodzi o funkcjonowanie Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności i Zespołu Interwencji Kryzysowej, które to instytucje mieszczą się na ul. Mickiewicza 31 w Suchej Beskidzkiej to informujemy, że będą działać na dotychczasowych zasadach. 

 

Krzysztof Cieżak

Dyrektor PCPR w Suchej Beskidzkiej

© PCPR Sucha Beskidzka designed by flexus.pl